Thermia Diplomat Inverter

maasoojuspump

Mugavus, mida soovite. Sääst, mida armastate.

*Küsi personaalset pakkumist ja tasuta konsultatsiooni

 • Vähendab teie energiakulu 80%
 • Invertertehnoloogia reguleerib soojuspumba töötamist täpselt nii, nagu nõuab reaalajas vajalik nõudlus
 • Uus juhtimissüsteem ja uudne värviline puuteekraan
 • Optimum tehnoloogia tagab suurema aastaringse efektiivsuse
 • Väga tõhus sooja vee valmistamine (TWS- ja HGW-tehnoloogia)
 • Paindlikkus nii uusehitiste kui ka renoveerimisobjektide puhul
 • Üks lahendus – küte, soe tarbevesi ja jahutus
 • Online – reguleerige soojuspumpa ükskõik kus te ka ei viibiks

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa.

A++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas. Energiaklass on arvutatud ökoloogilise projekteerimise direktiivi 811/2013 kohaselt.

 

 Thermia soojuspumbad annavad energiasäästu kuni 80% ja kasutuskulude säästu 50–75% ning vähendavad teie süsiniku jalajälge umbes 50%.

 

Jahutus suvel

Maasoojuspump tagab talvel kütmise, kuid suvel saab protsessi lihtsasti ümber pöörata. Soojuspump kogub majast soojust ja juhib selle pinnasesse puuritud puurauku, tagades jahutuse.

See on tavalise õhukonditsioneeriga võrreldes kulusäästlikum. Lisatarvikuga Diplomat Inverter võib suvel tagada ka maja efektiivse jahutuse.

Skandinaavia disain ja kvaliteet

Thermia maasoojuspumbad on konstrueeritud, katsetatud ja valmistatud Euroopa kõige karmimates kliimatingimustes.

Rootsi talved võivad olla ekstreemsed. Veebruar on tavaliselt kõige külmem kuu, kus temperatuur võib Põhja-Rootsis langeda nii madalale kui –30°C või veelgi madalamale ning kus maju tuleb kütta septembrist maini.

Thermia Diplomat Inverter põhineb soojuspumpade väljatöötamise ja müügi 40-aastasel kogemusel. Tänapäeval on see Thermia tootevalikus uusim elamute kütmiseks ettenähtud maasoojuspump.

Uus arukas juhtimissüsteem

Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada.

Süsteem kasutab algoritmi, mis tagab madalaimad võimalikud kasutuskulud, hoides soovitud ruumitemperatuuri.

Uued funktsioonid:

 • värviline puuteekraan ja intuitiivne menüü
 • täielik ülevaade temperatuuridest ja kõveratest
 • Süsteemiuuendused USB-pesa kaudu
 • nutika maja liides hoone juhtimissüsteemiga (BMS-süsteemiga)

Thermia Online

Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut.

Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

Unikaalsed tooteomadused

Madala energiatarbega majad

Diplomat Inverter Mini on spetsiaalselt konstrueeritud väikese energiakuluga majade jaoks ja selle väljundvõimsus on vahemikus 1,5 – 7 kW. Inverter Mini on saadaval nii kolmefaasilise (400 V) kui ühefaasilise variandina (230 V).

Väikese energiakuluga maja väldib soojuskadusid ja kasutab energiakulu vähendamiseks ära päikeseenergiat ning küttest ja jahutusest pärit taastuvenergiat.

Töötab tõhusalt igal aastaajal

Thermia Diplomat Inverter on invertertehnoloogiaga maasoojuspump, mis tagab tänu unikaalsetele tehnilistele lahendustele suure jõudluse. Tänu oma muljetavaldavale aastaringsele kasutegurile (SCOP-ile) 5,6 (Inverter M põrandakütte režiimis temperatuuril 35 °C standardi EN14825 kohaselt) võimaldab Diplomat Inverter vähendada energiatarvet kuni 80%.

SCOP on näitaja, mis kirjeldab soojuspumba töötamist aasta ringi. Mida suurem see on, seda parema süsteemiga on tegemist.

Küte

Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandakütte-süsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C. Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

Rohkem sooja vett, kiiremini

Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul.

Kuna soe vesi lahjendatakse kraanivee temperatuurile, on kasutatava sooja vee maht tänu kõrgemale temperatuurile palju suurem.

Erandlik sooja vee valmistamine

HGW-tehnoloogia (sooja vee kuumgaassoojusvaheti) puhul on Thermia töötanud välja ainulaadse sooja vee valmistamise meetodi. Samal ajal, kui soojendatakse läbi maja küttesüsteemi juhitavat vett, valmistatakse kuumgaassoojusvahetis väga kõrgel temperatuuril sooja vett. See tähendab, et maja kütteperioodi ajal saab rohkesti kasutada väga odava hinnaga sooja vett. Thermia soojuspumbad, mis on varustatud HGW-tehnoloogiaga ja sisseehitatud 180-liitrise soojaveeboileriga, suudavad veevõtukoha jaoks valmistada 419 liitrit sooja vett (40 °C), mis võimaldab ühel ajal duši all olla kuni üheksal inimesel.

Paindlikkus

Thermia Diplomat Inverter on saadaval kahe erineva võimsusega: Inverter M 3–12 kW ja Inverter L 5–17 kW. Inverter M on saadaval nii kolme- (400 V) kui ka ühefaasilise (230 V) versioonina, Inverter L on saadaval kolmefaasilisena (400 V). Diplomat Inverteril on integreeritud 180-liitrine soojaveeboiler. Diplomat Duo Inverter on ilma soojaveeboilerita versioon. Seda saab kasutada koos Thermia MBH-ga ja eraldi 200- või 300-liitrise soojaveeboileriga või mõne muu soojaveeboileriga.

Tänu tarvikute laiale valikule suudab Diplomat Inverter Mini tagada ka jahutuse ja basseini kütmise ning võib töötada koos päikeseküttepaneelide või lisakütteseadmetega.

Invertertehnoloogia

Invertertehnoloogia reguleerib maasoojuspumba võimsust pidevalt hetkenõudluse järgi, mis tähendab, et soojuspump suudab toota 100% teie energiavajadusest.

See tähendab omakorda, et teil ei ole vaja maksta lisakütte eest.

Optimum-tehnoloogia

Optimum-tehnoloogia jälgib pidevalt teie maakütte süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada teie nõuete ja tingimuste kohaseks.

See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

Basseini kütmine

Diplomat Inverterit saab lihtsasti täiendada nii, et see saaks kütta aasta ringi teie basseini.

Nii saate basseini nautida aasta ringi ja vähendada oluliselt selle kütmise kulusid.

Thermia on pikkade traditsioonide ja ajalooga Rootsi soojuspumpade tootja juba aastast 1923

Thermia on viimased 50 aastat pühendanud kõik ressursid ja teadmised ühe toote arendamiseks ja rafineerimiseks: soojuspump. Keskendumine geotermilisele energiale on andnud meile maailma juhtivad teadmised soojuspumpade tehnoloogias.

Kõik Thermia tooted on projekteeritud, toodetud ja testitud Rootsis, kasutades uusimat tehnoloogiat ja kõrgeima kvaliteediga komponente.

Tehnilised andmedTehnilised andmedThermia Diplomat Inverter MThermia Diplomat Inverter L
Küttevõimsus (B0/W35)Küttevõimsus (B0/W35)3-12 kW6-17 kW
Elektritarbimine (B0/W35)Elektritarbimine (B0/W35)muutuvmuutuv
COP (B0/W35)*COP (B0/W35)*4,64,7
SCOP külm kliima, põrandaküte 35°CSCOP külm kliima, põrandaküte 35°C5,65,4
SCOP külm kliima, radiaatorid 55°CSCOP külm kliima, radiaatorid 55°C4,34,3
KompressorKompressorinverterinverter
Külmaagens (kogus)Külmaagens (kogus)R410A (1.8 kg)R410A (2.0 kg)
ToitepingeToitepinge400 V (3 faasi)400 V (3 faasi)
Vajalikud kaitsmedVajalikud kaitsmedC25C32
Max pealevoolu temperatuur (°C)Max pealevoolu temperatuur (°C)6565
Müratase dB(A) EN12102Müratase dB(A) EN1210238-4638-49
Mõõtmed (KxLxS)Mõõtmed (KxLxS)1845 x 596 x 6901845 x 596 x 690
Netokaal (kg)Netokaal (kg)193200
Integreeritud lisaelektriküttekehaIntegreeritud lisaelektriküttekeha9 kW - 3 astmeline9 kW - 3 astmeline
TarbeveeboilerTarbeveeboilerIntegreeritud 180l või eraldiseisevIntegreeritud 180l või eraldiseisev
Kütte tsirkulatsioonipump ΔT juhitavKütte tsirkulatsioonipump ΔT juhitav++
Maakontuuri tsirkulatsioonipump ΔT juhitavMaakontuuri tsirkulatsioonipump ΔT juhitav++
Interneti kaudu juhtimine ja monitoorimineInterneti kaudu juhtimine ja monitooriminesisseehitatud (palju funktsioone)sisseehitatud (palju funktsioone)
Samaaegne põrandakütte ja radiaatorite küttegraafiku juhtimineSamaaegne põrandakütte ja radiaatorite küttegraafiku juhtiminesisseehitatudsisseehitatud
TWS tarbevee tootmise tehnoloogia (Tap Water Stratificator)TWS tarbevee tootmise tehnoloogia (Tap Water Stratificator)++
HGW (Hot Gas Water) tehnoloogiaHGW (Hot Gas Water) tehnoloogia++
Aktiivjahutuse võimalusAktiivjahutuse võimaluslisavarustuslisavarustus
Passiivjahutuse võimalusPassiivjahutuse võimaluslisavarustuslisavarustus
GarantiiGarantii2 aastat2 aastat
Thermia Diplomat Inverter tootelehtLaadi alla

Küsi pakkumist