MAASOOJUSPUMP

Thermia Diplomat optimum G3

Mugavus, mida soovite. Sääst, mida armastate.

*Küsi personaalset pakkumist ja tasuta konsultatsiooni

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa.

A++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas. 

Thermia Optimum G3 - kasumlik investeering igaühe jaoks

Investeering soojuspumpa tasub end ära hoolimata sellest, kas ehitate uut maja või renoveerite olemasolevat. Samaaegselt energiatarbimise vähendamisega suurendate ka oma maja väärtust. Lisaks saate anda oma panuse tulevaste põlvkondade heaks läbi süsinikdioksiidi heitmete vähendamisega.

Thermia Optimum G3 on loodud maksimaalseks kulude kokkuhoiuks kõikidesse kliimatingimustesse. 

Optimum-tehnoloogia jälgib pidevalt teie maakütte süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada teie nõuete ja tingimuste kohaseks. See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

Jahutus suvel

Maasoojuspump tagab talvel kütmise, kuid suvel saab protsessi lihtsasti ümber pöörata. Soojuspump kogub majast soojust ja juhib selle pinnasesse puuritud puurauku, tagades jahutuse.

See on tavalise õhukonditsioneeriga võrreldes kulusäästlikum. Lisatarvikuga Optimum G3 võib suvel tagada ka maja efektiivse jahutuse.

Skandinaavia disain ja kvaliteet

Thermia maasoojuspumbad on konstrueeritud, katsetatud ja valmistatud Euroopa kõige karmimates kliimatingimustes.

Rootsi talved võivad olla ekstreemsed. Veebruar on tavaliselt kõige külmem kuu, kus temperatuur võib Põhja-Rootsis langeda nii madalale kui –30°C või veelgi madalamale ning kus maju tuleb kütta septembrist maini.

Thermia Diplomat Inverter põhineb soojuspumpade väljatöötamise ja müügi 40-aastasel kogemusel. Tänapäeval on see Thermia tootevalikus uusim elamute kütmiseks ettenähtud maasoojuspump.

HGW tehnoloogia

Tänu Thermia HGW tehnoloogiaga soojuspumbale saate käia sagedamini ja pikemat aega duši all. Keskmiselt tarbib dušš umbes 35-40 liitrit vett temperatuuriga 40°C. Mudel DIplomat Optimum G3 annab 419 liitrit sooja kraanivett, mis võimaldab korraga duši all käia kuni üheksal inimesel. Samasugune võrdlus kehtib vanniskäimise kohta, kus ühe vannitäie sooja vee vajadus on 150 liitrit.

Täna Thermia soojuspumpadele saate traditsiooniliste veeboileritega soojuspumpadega võrreldes vannis käia üle kahe korra sagedamini.

HGW tehnoloogia eelised:

  • kütab teie kodu ja toodab samal ajal kodust sooja vett;
  • väiksemad elektriarved;
  • rohkem sooja vett;
  • kõrgem vee temperatuur – üle 90°C paagis:
  • kuni 20 protsenti tõhusam aastane sooja tarbevee tootmine;
  • varustab teie survedušši, mullivanni ja muud pidevalt odava sooja veega.

Thermia Online

Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut.

Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

Unikaalsed tooteomadused

Arukas juhtimissüsteem

Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada.

Juhtseade kuvab küttekõverad visuaalselt, ja kui kõverad on kord seatud, ei ole enam vaja nendele mõelda. Temperatuuri suurendamiseks või vähendamiseks piisab ühest nupuvajutusest.

Töötab tõhusalt igal aastaajal

Thermia Diplomat Optimum G3 on maasoojuspump, mis tagab tänu unikaalsetele tehnilistele lahendustele aastaringse suure jõudluse. Tänu muljetavaldavale kasutegurile (COP) 4,8 (G3 10 klass B0/W35 standardi EN14511 kohaselt) võimaldab Thermia Diplomat Optimum G3 vähendada energiatarbimist kuni 80%.
SCOP on näitaja, mis kirjeldab soojuspumba töötamist aasta ringi (mida suurem see on, seda parema süsteemiga on tegemist).

Küte

Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandakütte-süsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C. Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

Rohkem sooja vett, kiiremini

Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul.

Kuna soe vesi lahjendatakse kraanivee temperatuurile, on kasutatava sooja vee maht tänu kõrgemale temperatuurile palju suurem.

Erandlik sooja vee valmistamine

HGW-tehnoloogia (sooja vee kuumgaassoojusvaheti) puhul on Thermia töötanud välja ainulaadse sooja vee valmistamise meetodi. Samal ajal, kui soojendatakse läbi maja küttesüsteemi juhitavat vett, valmistatakse kuumgaassoojusvahetis väga kõrgel temperatuuril sooja vett. See tähendab, et maja kütteperioodi ajal saab rohkesti kasutada väga odava hinnaga sooja vett. Thermia soojuspumbad, mis on varustatud HGW-tehnoloogiaga ja sisseehitatud 180-liitrise soojaveeboileriga, suudavad veevõtukoha jaoks valmistada 419 liitrit sooja vett (40 °C), mis võimaldab ühel ajal duši all olla kuni üheksal inimesel.

Paindlikkus

Thermia Diplomat Optimum G3 on saadaval viie väljundvõimsusega: 6 kW, 8 kW, 10 kW, 13 kW ja 17 kW ning on saadaval nii kolme- (400 V) kui ka ühefaasilise versioonina (230 V). Mudelil G3 on integreeritud 180-liitrine soojaveeboiler, kuid Thermia Diplomat Duo Optimum G3 on versioon ilma soojaveeboilerita, mis on siiski valmis töötamiseks Thermia MBH soojaveeboileritega mahuga 200 või 300 liitrit või mõne muu soojaveeboileriga.

Tänu tarvikute laiale valikule suudab G3 tagada ka jahutuse ja basseini kütmise ning võib töötada koos päikeseküttepaneelide või lisakütteseadmetega.

Optimum-tehnoloogia

Optimum-tehnoloogia jälgib pidevalt teie maakütte süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada teie nõuete ja tingimuste kohaseks.

See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

Basseini kütmine

Mudelit G3 saab lihtsasti täiendada nii, et see saaks kütta aasta ringi teie basseini.

Nii saate basseini nautida aasta ringi ja vähendada oluliselt selle kütmise kulusid.

Thermia on pikkade traditsioonide ja ajalooga Rootsi soojuspumpade tootja juba aastast 1923

Thermia on viimased 50 aastat pühendanud kõik ressursid ja teadmised ühe toote arendamiseks ja rafineerimiseks: soojuspump. Keskendumine geotermilisele energiale on andnud meile maailma juhtivad teadmised soojuspumpade tehnoloogias.

Kõik Thermia tooted on projekteeritud, toodetud ja testitud Rootsis, kasutades uusimat tehnoloogiat ja kõrgeima kvaliteediga komponente.

Tehnilised andmed Tehnilised andmed Diplomat Optimum G3 6 Diplomat Optimum G3 8 Diplomat Optimum G3 10 Diplomat Optimum G3 13 Diplomat Optimum G3 17
Küttevõimsus (B0/W35) Küttevõimsus (B0/W35) 5,8 kW 7,5 kW 10,2 kW 13,0 kW 17,2 kW
Elektritarbimine (B0/W35) Elektritarbimine (B0/W35) 1,4 kW 1,7 kW 2,2 kW 2,9 kW 4,0 kW
COP (B0/W35)* COP (B0/W35)* 4,2 4,4 4,6 4,4 4,3
COP (B0/W45)* COP (B0/W45)* 3,1 3,3 3,5 3,4 3,4
SCOP külm kliima, põrndaküte 35°C SCOP külm kliima, põrndaküte 35°C 4,82 5,00 5,38 5,14 4,99
SCOP külm kliima, radiaatorid 55°C SCOP külm kliima, radiaatorid 55°C 3,48 3,66 3,94 3,83 3,76
Kompressor Kompressor on/off on/off on/off on/off on/off
Külmaine (kogus) Külmaine (kogus) R410A (1,35 kg) R410A (1,8 kg) R410A (2,3 kg) R410A (2,3 kg) R410A (2,8 kg)
Toitepinge Toitepinge 400 V (3 faasi) 400 V (3 faasi) 400 V (3 faasi) 400 V (3 faasi) 400 V (3 faasi)
Vajalikud kaitsmed Vajalikud kaitsmed 20A - 25A 20A - 25A 20A - 25A 20A - 25A 20A - 25A
Max pealevoolu temperatuur (°C) Max pealevoolu temperatuur (°C) 60 60 60 60 60
Müratase dB(A) EN12102 Müratase dB(A) EN12102 41 44,5 46,5 47 53
Mõõtmed (KxLxS) Mõõtmed (KxLxS) 1845 x 596 x 690 1845 x 596 x 690 1845 x 596 x 690 1845 x 596 x 690 1845 x 596 x 690
Netokaal (kg) Netokaal (kg) 196 211 222 223 168
Integreeritud lisaelektriküttekeha Integreeritud lisaelektriküttekeha 9 kW - 3 astmeline 9 kW - 3 astmeline 9 kW - 3 astmeline 9 kW - 3 astmeline 9 kW - 3 astmeline
Tarbeveeboiler Tarbeveeboiler Integreeritud 180l või eraldiseisev Integreeritud 180l või eraldiseisev Integreeritud 180l või eraldiseisev Integreeritud 180l või eraldiseisev Eraldiseisev
Kütte tsirkulatsioonipump ΔT juhitav Kütte tsirkulatsioonipump ΔT juhitav + + + + +
Maakontuuri tsirkulatsioonipump ΔT juhitav Maakontuuri tsirkulatsioonipump ΔT juhitav + + + + +
Interneti kaudu juhtimine ja monitoorimine Interneti kaudu juhtimine ja monitoorimine lisavarustus (palju funktsioone) lisavarustus (palju funktsioone) lisavarustus (palju funktsioone) lisavarustus (palju funktsioone) lisavarustus (palju funktsioone)
Samaaegne põrandakütte ja radiaatorite küttegraafiku juhtimine Samaaegne põrandakütte ja radiaatorite küttegraafiku juhtimine lisavarustus lisavarustus lisavarustus lisavarustus lisavarustus
TWS tarbevee tootmise tehnoloogia (Tap Water Stratificator) TWS tarbevee tootmise tehnoloogia (Tap Water Stratificator) + + + + +
HGW (Hot Gas Water) tehnoloogia HGW (Hot Gas Water) tehnoloogia + + + + +
Aktiivjahutuse võimalus Aktiivjahutuse võimalus lisavarustus lisavarustus lisavarustus lisavarustus lisavarustus
Passiivjahutuse võimalus Passiivjahutuse võimalus lisavarustus lisavarustus lisavarustus lisavarustus lisavarustus
Garantii Garantii 2 aastat 2 aastat 2 aastat 2 aastat 2 aastat
Thermia soojuspumpade kasutusjuhend Laadi alla
Thermia Diplomat Optimum G3 tooteleht Laadi alla
HGW - tehnoloogia Laadi alla

Küsi pakkumist

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.