Ettevõttest

Ettevõttest

City Kliima OÜ müüb, paigaldab ja hooldab kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmeid. Ettevõte tegutseb 2008. aastast.

Meie salong asub Tallinnas Kesk-Sõjamäe 7, kus saab tutvuda töötavate tootenäidistega. Parima teeninduse tagamiseks soovitame kohtumised eelnevalt kokku leppida müügijuhtidega. Meie töötajad on pädevad ja neil on valdkonnas tegutsemiseks kõik nõutavad kutsed.

Pika tegevusaja jooksul oleme paigaldanud tuhandeid soojuspumpasid ja kliimaseadmeid, projekteerinud ning välja ehitanud hulgaliselt jahutus-, kütte-, ventilatsiooni- ja niisutussüsteeme. Peame ennast konkurentsitult parimateks serveriruumide ja muude infotehnoloogiliste ruumide jahutamisel.

Oleme teinud jahutuse eritöid Riigi Infokommunikatsiooni sihtasutuse, rahvusraamatukogu, Omniva, Wavecomi, LinxTelecomi, Tallinna ülikooli, Eesti Energia, päästeameti, Tallinna linnakanselei ja Mikrolinki serveriruumides ning mitmel riikliku tähtsusega objektil.

Pidev kontroll kvaliteedi üle ning oma paigaldus-ja hooldusmeeskond teevad meist usaldusväärse partneri nii väikesele eratarbijale kui ka suurele ehitusfirmale. Meil on kvalifitseeritud kindlad alltöövõtjad, kellega on pikaajaline koostöö algusaastatest. Hoolikalt valitud ja aastatega kokku kasvanud meeskond välistab tööde kvaliteedi kõikumise. Kvaliteetset tööd tunnustab rahulolevate klientide tagasiside, mis jõuab meieni ka nende soovitatud uute klientide kaudu.

City Kliima OÜ tootevalikus on: soojuspumbad, õhk-vesi soojuspumbad, maasoojuspumbad, konditsioneerid, vesijahutus- ja ventilatsiooniagregaadid, päikesepaneelid, õhkkardinad, õhuniisutid, -kuivatid, -puhastid. Oleme Atlantic õhk-vesi ja hübriidsoojuspumpade riikitoojad ning mitme tootja ametlikud edasimüüjad Eestis, näiteks Daikin, Thermia, Midea, Wolf, Vertiv (Emerson) ja Condair.

Edukas ettevõte

City Kliima OÜ-le on väljastatud Eesti eduka ettevõtte tunnistus 2018. aastal krediidireitinguga AA.

ESPL liige

City Kliima OÜ kuulub Eesti Soojuspumba Liitu (ESPL) ehk organisatsiooni, mis ühendab soojuspumpasid maaletoovaid ja edasimüüvaid firmasid. ESPL-i liikmed on firmad, kes järgivad oma tegevuses liidu poolt heaks kiidetud reegleid ja nõudeid. Liidu eesmärgiks on aus konkurents soojuspumbaturul, teenuse kvaliteet ja töötajate kõrge professionaalsus.