City Kliima OÜ järelmaksu koostööpartnerid:
Montonio järelmaks: üks taotlus – mitu pakkumist

Kasuta maksmiseks Montoniojärelmaksu – ühe taotlusega saad pakkumise mitmelt krediidiandjalt.

 

Vali välja soovitud toode, konsulteeri müüjaga ning alusta järelmaksu taotlemise protsessi. Montonio järelmaksuga on Teil võimalus taotlus täita iseseisvalt ilma, et  peaksite avaldama enda kohta käivat infot, nagu nt palk ja kohustused, teistele isikutele. Taotlusprotsessi tulemusel antakse Teile võimalus valida mitme laenupakkumise vahel.

Tutvu tingimustega ning vali enda jaoks sobivaim. Järelmaksu tingimused:

    • finantseeritav summa 100–10 000 €
    • Periood 3–60 kuud
    • Intress alates 11,9%

 

Krediidivahendusteenuse pakkujaks on Montonio Finance OÜ. Igakuise osamakse suurus on 40,51€ ja krediidi kulukuse määr 30,4% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 800€, sissemakse 0%, tagastamise tähtaeg 24 kuud, intress 11,9% algsummalt aastas, lepingutasu 9,9€, igakuine haldustasu 1,9 € kuus. Maksete kogusumma on 1036,84€. Vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

 

Kasuta kauba eest tasumisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

Järelmaksuga tasumisel palume võtta ühendust ESTO või Citykliima.ee klienditeenindusega ning teile edastatakse järelmaksulink. Maksmisel valige endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Aastane intress 0% kuni 14.90%
  • Lepingutasu alates 0 eurot
  • Periood kuni 4 aastat

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1059-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 13.90% aastas ja lepingutasuga 13.90 eurot on krediidi kulukuse määr 38.14%, kuumakse suurus 60.72 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1457.28 eurot.

 

 

 

Svea Finance AS kuulub 35 aastase ajalooga põhjamaisesse finantskonsterni Svea Ekonomi AB. Meie missiooniks on aidata Eesti ettevõtetel kasvada ja aidata Eestis elavatel inimestel oma unistusi täide viia. Pakume koostöös City Kliima OÜ-ga soodsat ja paindlikku järelmaksu nii era- kui ka äriklientidele.

  • Limiit kuni 20 000€
  • Võimalik laenuperiood 3 – 72 kuud
  • Sissemaks alates 0%
  • lepingutasu 0€
  • kuumakse alates 10€
  • Pakume järelmaksu nii era- kui ka äriklientidele

Teenuse pakkujaks on Svea Finance AS. Tutvu teenuse tingimustega kaupmehe juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Igakuise osamakse suurus on 94,85 € ja krediidi kulukuse määr on 25,11% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 1300 €, sissemakse 0%, tagastamise tähtaeg 16  kuud, intress 9,9% ostusummalt aastas, lepingutasu 0 €, igakuine haldustasu 0,2% ostusummalt kuus . Järelmaksu summa kokku on 1517,6 €. https://www.svea.com/ee/et/eraklient/jarelmaks/

Küsi pakkumist

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.