Müügiosakond

Marko

Müügijuht

Õhksoojuspumbad
Õhk-vesi soojuspumbad
Maasoojuspumbad
Konditsioneerid
Päikesepaneelid

marko@citykliima.ee

Mob: 501 1671

Aleksandr

Müügijuht

Õhksoojuspumbad
Konditsioneerid
Õhk-vesi soojuspumbad
Maasoojuspumbad

aleksandr@citykliima.ee

Mob: 5191 4189

Jaak

Müügijuht

Õhk-vesi soojuspumbad
Maasoojuspumbad
Küttesüsteemid


jaak@citykliima.ee

Mob: 517 5279

Märten

Müügijuht

Õhksoojuspumbad
Konditsioneerid



marten@citykliima.ee

Mob: 53004595

Tauno

Müügijuht

Jahutussüsteemid
Ventilatsiooniseadmed
Õhksoojuspumbad
Õhk-vesi soojuspumbad
Maasoojuspumbad

tauno@citykliima.ee

Mob: 513 5578

Martin

Müügijuht

Õhksoojuspumbad
Vesijahutus
VRF Tööstuslik jahutus
Täppiskonditsioneerimine

martin@citykliima.ee

Mob: 517 0357

Andrus

Soojuspumpade tootejuht (Atlantic)

Atlantic hulgimüük
Õhk-vesi soojuspumbad



andrus@citykliima.ee

Mob: 5382 1010

Projekteerimine

Pavel

KVJ projekteerija ning energiatõhususe spetsialist

pavel@citykliima.ee

Hooldusosakond

Indrek

Hooldusosakonna projektijuht

Seadmete hooldus ja remont

hooldus@citykliima.ee

Tel: 680 0161

Gabriel

Hooldusjuht

Seadmete hooldus ja remont

hooldus@citykliima.ee

Tel: 680 0161

Jaan

Hooldustehnik

Silver

Hooldustehnik

Andres

Hooldustehnik

Martin

Hooldustehnik

Alo

Hooldustehnik

Juhatus

Kaisa Valtri

Tegevjuht/ juhatuse liige

kaisa@citykliima.ee

Küsi pakkumist

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.