Müügiosakond

Marko Õunpuu

Müügijuht

Õhksoojuspumbad
Õhk-vesi soojuspumbad
Maasoojuspumbad
Konditsioneerid
Õhupuhastid
Õhukuivatid – ja niisutid

marko@citykliima.ee

Mob: 501 1671

Aleksandr Ostaptšuk

Müügijuht

Õhksoojuspumbad
Konditsioneerid
Õhk-vesi soojuspumbad
Maasoojuspumbad


aleksandr@citykliima.ee

Mob: 5191 4189

Jaak Ojala

Müügijuht

Õhk-vesi soojuspumbad
Maasoojuspumbad




jaak@citykliima.ee

Mob: 517 5279

Tauno Topkin

Müügijuht

Jahutussüsteemid
Ventilatsiooniseadmed
Õhksoojuspumbad
Õhk-vesi soojuspumbad
Maasoojuspumbad

tauno@citykliima.ee

Mob: 513 5578

Martin Viisileht

Müügijuht

Õhksoojuspumbad
Vesijahutus
VRF Tööstuslik jahutus
Täppiskonditsioneerimine

martin@citykliima.ee

Mob: 517 0357

Tarmo Tomingas

Kütteosakonna juhataja

Maasoojuspumbad
Õhk-vesi soojuspumbad
Kortermajad
Tööstushooned

tarmo@citykliima.ee

Mob: 511 1087

Andrus Suve

Soojuspumpade tootejuht (Atlantic)

Atlantic hulgimüük
Õhk-vesi soojuspumbad



andrus@citykliima.ee

Mob: 5382 1010

Hooldusosakond

Indrek Moorats

Hooldusosakonna projektijuht

Seadmete hooldus ja remont

hooldus@citykliima.ee

Tel: 680 0161

Jaan

Hooldustehnik

Silver

Hooldustehnik

Andres

Hooldustehnik

Keimo

Hooldustehnik

Juhatus

Kaisa Valtri

Tegevjuht/ juhatuse liige

kaisa@citykliima.ee

Küsi pakkumist

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.