MAASOOJUSPUMP

Thermia CALIBRA

Mugavus, mida soovite. Sääst, mida armastate.

Palun esitage päring ja meie spetsialistid teevad kindlaks vajaliku soojuspumba mudeli ning võimsuse ja koostavad teile personaalse pakkumise. Konsultatsioon on tasuta!

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa.

A++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas. Energiaklass arvutatud ökodisaini direktiivi 811/2013 kohaselt.

Thermia Calibra - kasumlik investeering

Investeering soojuspumpa tasub end ära hoolimata sellest, kas ehitate uut maja või renoveerite olemasolevat. Samaaegselt energiatarbimise vähendamisega suurendate ka oma maja väärtust. Thermia Calibra on invertertehnoloogiaga maasoojuspump, mis tagab tänu unikaalsetele tehnilistele lahendustele suure jõudluse. Tänu oma muljetavaldavale aastaringsele kasutegurile (SCOP-ile) 5,8 võimaldab Thermia Calibra vähendada energiatarvet kuni 80%.

Jahutus suvel

Maasoojuspump tagab talvel kütmise, kuid suvel saab protsessi lihtsasti ümber pöörata. Soojuspump kogub majast soojust ja juhib selle pinnasesse puuritud puurauku, tagades jahutuse.

See on tavalise õhukonditsioneeriga võrreldes kulusäästlikum. Lisatarvikuga Thermia Calibra võib suvel tagada ka maja efektiivse jahutuse.

Skandinaavia disain ja kvaliteet

Thermia maasoojuspumbad on konstrueeritud, katsetatud ja valmistatud Euroopa kõige karmimates kliimatingimustes.

Rootsi talved võivad olla ekstreemsed. Veebruar on tavaliselt kõige külmem kuu, kus temperatuur võib Põhja-Rootsis langeda nii madalale kui –30°C või veelgi madalamale ning kus maju tuleb kütta septembrist maini.

Thermia Calibra põhineb soojuspumpade väljatöötamise ja müügi 40-aastasel kogemusel. Tänapäeval on see Thermia tootevalikus uusim elamute kütmiseks ettenähtud maasoojuspump.

Arukas juhtimissüsteem

Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada.

Süsteem kasutab algoritmi, mis tagab madalaimad võimalikud kasutuskulud, hoides soovitud ruumitemperatuuri.

Uued funktsioonid:

  • värviline puuteekraan ja intuitiivne menüü
  • täielik ülevaade temperatuuridest
  • süsteemiuuendused USB-pesa kaudu
  • nutika maja liides hoone juhtimissüsteemiga (BMS-süsteemiga)

Thermia Online

Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut.

Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

Calibra tooteomadused

Töötab tõhusalt igal aastaajal

Thermia Calibra on invertertehnoloogiaga maasoojuspump, mis tagab tänu unikaalsetele tehnilistele lahendustele suure jõudluse. Tänu oma muljetavaldavale aastaringsele kasutegurile (SCOP-ile) 5,8 võimaldab Thermia Calibra vähendada energiatarvet kuni 80%.

SCOP on näitaja, mis kirjeldab soojuspumba töötamist aasta ringi (mida suurem see on, seda parema süsteemiga on tegemist).

Küte

Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandakütte-süsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C. Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

Paindlikkus

Thermia Calibral on saadaval kahes suuruses: Calibra 7 ja Calibra 12, mõlemaid on ühe ja kolme faasilist versiooni. Calibral on integreeritud 180-liitrine soojaveeboiler. Thermia Calibra Duo on ilma soojaveeboilerita versioon. Seda saab kasutada koos Thermia MBH-ga ja eraldi 200- või 300-liitrise soojaveeboileriga või mõne muu soojaveeboileriga.

Tänu tarvikute laiale valikule suudab Thermia Calibra tagada ka jahutuse ja basseini kütmise ning võib töötada koos päikeseküttepaneelide või lisakütteseadmetega.

Rohkem sooja vett, kiiremini

Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul.

Kuna soe vesi lahjendatakse kraanivee temperatuurile, on kasutatava sooja vee maht tänu kõrgemale temperatuurile palju suurem.

Madal müratase

Uus mehaaniline konstruktsioon muudab Thermia Calibra üheks kõige vaiksemaks müügilolevaks soojuspumbaks. Thermia Calibra helivõimsustasemed on olenevalt kompressori kiirusest vahemikus 28 dB(A) kuni 42 dB(A) (standardite EN12102 ja EN ISO 3741 kohaselt).

Thermia Calibra on turul pakutavate soojuspumpade hulgas üks vaikseim.

Basseini kütmine

Thermia Calibra saab lihtsasti täiendada nii, et see saaks kütta aasta ringi teie basseini.

Nii saate basseini nautida aasta ringi ja vähendada oluliselt selle kütmise kulusid.

Invertertehnoloogia

Invertertehnoloogia reguleerib maasoojuspumba võimsust pidevalt hetkenõudluse järgi, mis tähendab, et soojuspump suudab toota 100% teie energiavajadusest.

See tähendab omakorda, et teil ei ole vaja maksta lisakütte eest.

Optimum-tehnoloogia

Optimum-tehnoloogia jälgib pidevalt teie maakütte süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada teie nõuete ja tingimuste kohaseks.

See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

Thermia on pikkade traditsioonide ja ajalooga Rootsi soojuspumpade tootja juba aastast 1923

Thermia on viimased 50 aastat pühendanud kõik ressursid ja teadmised ühe toote arendamiseks ja rafineerimiseks: soojuspump. Keskendumine geotermilisele energiale on andnud meile maailma juhtivad teadmised soojuspumpade tehnoloogias.

Kõik Thermia tooted on projekteeritud, toodetud ja testitud Rootsis, kasutades uusimat tehnoloogiat ja kõrgeima kvaliteediga komponente.

Tehnilised andmed Tehnilised andmed CALIBRA 7 CALIBRA 12
Küttevõimsus (B0/W35) Küttevõimsus (B0/W35) 1,5-7 kW 3-12 kW
Elektritarbimine (B0/W35) Elektritarbimine (B0/W35) muutuv muutuv
COP (B0/W35)* COP (B0/W35)* 4,65 4,75
SCOP külm kliima, põrandaküte 35°C SCOP külm kliima, põrandaküte 35°C 5,77 5,80
SCOP külm kliima, radiaatorid 55°C SCOP külm kliima, radiaatorid 55°C 4,12 4,29
Kompressor Kompressor inverter inverter
Külmaagens (kogus) Külmaagens (kogus) R410A (0.95 kg) R410A (1,40 kg)
Toitepinge Toitepinge 400 V (3 faasi) 400 V (3 faasi)
Vajalikud kaitsmed Vajalikud kaitsmed C16 C25
Max pealevoolu temperatuur (°C) Max pealevoolu temperatuur (°C) 65 65
Müratase dB(A) EN12102 Müratase dB(A) EN12102 29-43 30-48
Mõõtmed (KxLxS) Mõõtmed (KxLxS) 1863 x 598 x 703 1863 x 598 x 703
Netokaal (kg) Netokaal (kg) 150 162
Integreeritud lisaelektriküttekeha Integreeritud lisaelektriküttekeha 6 kW - 3 astmeline 9 kW - 3 astmeline
Kütte tsirkulatsioonipump ΔT juhitav Kütte tsirkulatsioonipump ΔT juhitav + +
Maakontuuri tsirkulatsioonipump ΔT juhitav Maakontuuri tsirkulatsioonipump ΔT juhitav + +
Interneti kaudu juhtimine ja monitoorimine Interneti kaudu juhtimine ja monitoorimine sisseehitatud (palju funktsioone) sisseehitatud (palju funktsioone)
Samaaegne põrandakütte ja radiaatorite küttegraafiku juhtimine Samaaegne põrandakütte ja radiaatorite küttegraafiku juhtimine lisavarustus lisavarustus
TWS tarbevee tootmise tehnoloogia (Tap Water Stratificator) TWS tarbevee tootmise tehnoloogia (Tap Water Stratificator) + +
HGW (Hot Gas Water) tehnoloogia HGW (Hot Gas Water) tehnoloogia - -
Aktiivjahutuse võimalus Aktiivjahutuse võimalus lisavarustus lisavarustus
Passiivjahutuse võimalus Passiivjahutuse võimalus lisavarustus lisavarustus
Garantii Garantii 2 aastat 2 aastat
Värvus Värvus Hõbe; valge Hõbe; valge
Thermia Calibra andmeleht Laadi alla

Küsi pakkumist

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.