TÖÖSTUSLIK MAASOOJUSPUMP

tHERMIA MEGA

Mugavus, mida soovite. Sääst, mida armastate.

Hinnad alates 20345€

Palun esitage päring ja meie spetsialistid teevad kindlaks vajaliku soojuspumba mudeli ning võimsuse ja koostavad teile personaalse pakkumise. Konsultatsioon on tasuta!

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa.

A++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas. Energiaklass on arvutatud ökoloogilise projekteerimise direktiivi 811/2013 kohaselt

Maasoojuspump ärihoonetele

Thermia Mega inverterjuhtimisega maasoojuspump ärihoonetele on ideaalne valik täiustatud kütte- ja jahutussüsteemidega ning väga suurte energiatõhususe ja funktsionaalsuse nõudmistega igat tüüpi ärihoonetele.

See muudab selle pumba ideaalseks lahenduseks suurtele ärihoonetele ja ühiskondlikele hoonetele, mis vajavad täiustatud juhtimissüsteemi ja erirakendusi.

Üks lahendus - küte ja jahutus

Üheaegne küte ja jahutus aitavad veelgi vähendada kasutuskulusid.

Selle saavutamiseks ühendatakse mitu soojuspumpa paralleelselt sooja ja külma vee akumulatsioonipaakide vahele. Soojaveepaagid ühendatakse küttetsoonidega ja külmaveepaagid jahutustsoonidega. Mega asendab sel juhul hoone vajadusest olenevalt sooja vee külma veega. 

Nii näiteks jahutatakse hotelli konverentsiruumi. Eemaldatavat liigset soojust kasutatakse ujula või spaa sooja vee valmistamiseks.

Skandinaavia disain ja kvaliteet

Thermia maasoojuspumbad on konstrueeritud, katsetatud ja valmistatud Euroopa kõige karmimates kliimatingimustes.

Rootsi talved võivad olla ekstreemsed. Veebruar on tavaliselt kõige külmem kuu, kus temperatuur võib Põhja-Rootsis langeda nii madalale kui –30°C või veelgi madalamale ning kus maju tuleb kütta septembrist maini.

Thermia Mega põhineb soojuspumpade väljatöötamise ja müügi 40-aastasel kogemusel. .

Uus arukas juhtimissüsteem

Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada.

Uued funktsioonid:

  • Thermia väljatöötatud menüü ja algoritm
  • Uus värviline puuteekraan
  • Kasutusmugav intuitiivne menüü ikoonide ja infograafikaga
  • Täielik ülevaade külmutusahela temperatuuridest
  • Kompressori töötamise visuaalne graafik
  • 7 reguleerimispunktiga küttekõver
  • Süsteemiuuendused USB-pesa kaudu
  • Valmidus hoone juhtimissüsteemiga (BMS) ühendamiseks Modbus-siini kaudu

Thermia Online

Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut.

Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

Unikaalsed tooteomadused

Pasiivne ja aktiivne jahutus - aastaringne mugavus

Paljude moodsate hoonete suured klaasipinnad on ilusad pimedamatel kuudel, kuid põhjustavad suvel sageli ülekuumenemist. Passiivne jahutus tagab aasta ringi ideaalse sisekliima. Vajaduse korral saab passiivsele jahutusele lisada aktiivse jahutuse, kasutades soojuspumba kompressorit. Nii passiivne kui ka aktiivne jahutus on traditsioonilisest õhukonditsioneerist palju ökonoomsemad.
Mega suudab suvel tagada maja tõhusa jahutuse.

Suur jõudlus ja täiustatud funktsioonid

Thermia Mega inverterjuhtimisega maasoojuspump ärihoonetele on ideaalne valik täiustatud kütte- ja jahutussüsteemidega ning väga suurte energiatõhususe ja funktsionaalsuse nõudmistega igat tüüpi ärihoonetele. See muudab selle pumba ideaalseks lahenduseks suurtele ärihoonetele ja ühiskondlikele hoonetele, mis vajavad täiustatud juhtimissüsteemi ja erirakendusi. Tänu oma muljetavaldavale hooajalisele kasutegurile (SCOP-ile) 5,3 võimaldab Thermia Mega vähendada energiatarvet kuni 80%.

Invertertehnoloogia

Invertertehnoloogia reguleerib soojuspumba võimsust pidevalt hetkenõudluse järgi, mis tähendab, et soojuspump suudab toota 100% teie energiavajadusest. See tähendab omakorda, et kasutaja ei pea maksma lisakütte eest. Inverterid kombineerivad suure energiavajaduse talvel ja väikese soojavee vajaduse suvel nii, et puudub vajadus suurte soojaveeboilerite järele. Lisaks on invertertehnoloogia sobivam elektrivõrgu sujuvkäivituse jaoks ja vajab väiksemat käivitusvoolu.

Erandlik sooja vee valmistamine kuumgaasitehnoloogia abil

Thermia on välja töötanud ainulaadse meetodi sooja tarbevee valmistamiseks. Samal ajal, kui soojendatakse läbi hoone küttesüsteemi juhitavat vett, valmistatakse lisaaurujahutis väga kõrgel temperatuuril sooja vett.
See tähendab, et hoone kütteperioodi ajal saab rohkesti kasutada väga odava hinnaga sooja vett.

Optimum-tehnoloogia

Optimum-tehnoloogia jälgib pidevalt teie maakütte süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada teie nõuete ja tingimuste kohaseks.

See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

Küttevõimsus ja paindlikkus

Thermia Mega on saadaval väljundvõimsustega 10-33 kW, 11–44 kW, 14–59 kW ja 21–88 kW. Kui ühendada kuni kuusteist masinat kaskaadsüsteemis, on võimalik saavutada võimsus kuni 1400 kW. Kaskaadsüsteemis ühendatud pumbad käivituvad üksteise järel olenevalt energiatarbest, tagades niiviisi minimaalse energiatarbimise hoolimata võimsusest. Tänu energiaallika reguleerimise unikaalsele funktsioonile kohandatakse küttevõimsus parajasti kasutatava energiaallikaga (puuraugud või väljatõmbeõhk). Thermia Mega paigaldamine tasub tänu nii kütmise kui ka jahutamise ajal energia säästmisele ära lühikese ajaga. Tänu tarvikute laiale valikule suudab Mega tagada ka basseini kütmise ning võib töötada koos päikeseküttepaneelide või lisakütteseadmetega.

Thermia on pikkade traditsioonide ja ajalooga Rootsi soojuspumpade tootja juba aastast 1923

Thermia on viimased 50 aastat pühendanud kõik ressursid ja teadmised ühe toote arendamiseks ja rafineerimiseks: soojuspump. Keskendumine geotermilisele energiale on andnud meile maailma juhtivad teadmised soojuspumpade tehnoloogias.

Kõik Thermia tooted on projekteeritud, toodetud ja testitud Rootsis, kasutades uusimat tehnoloogiat ja kõrgeima kvaliteediga komponente.

Tehnilised andmed Tehnilised andmed Thermia Mega S Thermia Mega M Thermia Mega L Thermia Mega XL
Küttevõimsus (B0/W35) Küttevõimsus (B0/W35) 11-44 kW 14-59 kW 21-88 kW
Elektritarbimine (B0/W35) Elektritarbimine (B0/W35) muutuv muutuv muutuv
COP (B0/W35)* COP (B0/W35)* 4,49 4,5 4,71
SCOP külm kliima, põrandaküte 35°C SCOP külm kliima, põrandaküte 35°C 5,32 5,1 5,3
Kompressor Kompressor Inverter Scroll Inverter Scroll Inverter Scroll
Külmaagens (kogus) Külmaagens (kogus) R410A R410A R410A
Toitepinge Toitepinge 400 V (3 faasi) 400 V (3 faasi) 400 V (3 faasi)
Vajalikud kaitsmed Vajalikud kaitsmed D40 D50 D63
Max pealevoolu temperatuur (°C) Max pealevoolu temperatuur (°C) 65 65 65
Müratase dB(A) EN12102 Müratase dB(A) EN12102 56 61 63
Mõõtmed (KxLxS) Mõõtmed (KxLxS) 1664 x 900 x 850 1664 x 900 x 850 1664 x 900 x 850
Netokaal (kg) Netokaal (kg) 390 430 550
Sisseehitatud tsirkulatsioonipumbad Sisseehitatud tsirkulatsioonipumbad + + +
Kütte tsirkulatsioonipump ΔT juhitav Kütte tsirkulatsioonipump ΔT juhitav + + +
Maakontuuri tsirkulatsioonipump ΔT juhitav Maakontuuri tsirkulatsioonipump ΔT juhitav + + +
Interneti kaudu juhtimine ja monitoorimine Interneti kaudu juhtimine ja monitoorimine + + +
Samaaegne põrandakütte ja radiaatorite küttegraafiku juhtimine Samaaegne põrandakütte ja radiaatorite küttegraafiku juhtimine sisseehitatud sisseehitatud sisseehitatud
HGW (Hot Gas Water) tehnoloogia HGW (Hot Gas Water) tehnoloogia + + +
Aktiivjahutuse võimalus Aktiivjahutuse võimalus + + +
Passiivjahutuse võimalus Passiivjahutuse võimalus + + +
Garantii Garantii 2 aastat 2 aastat 2 aastat
Thermia Mega andmeleht (ing.k) Laadi alla
Thermia Mega kasutusjuhend Laadi alla
Thermia tööstuslikud maasoojuspumbad Laadi alla

Küsi pakkumist

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.